کد مطلب: 24266 تعداد بازدید: ۲۱۰

در روزسه شنبه4 /12/94مراسم عزاداری ایام فاطمیه و نشست بصیرت افزایی سیاسی با حضور حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای آقایی برگزارشد .

نشست سياسي

چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۸:۰۹
به گزارش رابط خبری مدرسه حضرت معصومه سلام الله علیها دماوند در روزسه شنبه4 /12/94مراسم عزاداری ایام فاطمیه و نشست بصیرت افزایی سیاسی با حضور حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای آقایی برگزارشد

به گزارش رابط خبری مدرسه حضرت معصومه سلام الله علیها دماوند در روزسه شنبه4 /12/94مراسم عزاداری ایام فاطمیه و نشست بصیرت افزایی سیاسی با حضور حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای آقایی برگزارشد .

در روزسه شنبه4 /12/94مراسم عزاداری ایام فاطمیه و نشست بصیرت افزایی سیاسی با حضور حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای آقایی برگزارشد .

 

در این مراسم ایشان ابتدا به بیان نکاتی پیرامون شخصیت حضرت زهرا سلام ا.. علیها پرداختند وبه این نکته اشاره کردند که حضرت خود را نه تنها سپر بلای حضرت علی ع بلکه سپر بلای همه انبیاء واولیاءالهی  وحتی سپر بلای همه ما تا روز قیامت  قرار دادند. تا ما در ظلمت کفر ونفاق نمانیم. حضرت زهرا س با حرکت سیاسی خود خار گلوی  دشمن شده بودند ایشان با گریه ها ی شبانه و بیعت گرفتن های شبانه از مهاجرین وانصار  به حرکت سیاسی می پرداختند و با بی نشان گذاشتن قبر مطهرشان یک سوال بی جواب گذاشتند که کسی نتواند جواب دهد  زندگی حضرت نشان دهنده این نکته بود که انسان می تواند طوری زندگی کند که همه چیز زندگی اش باعث هدایت شود.

ودر ادامه ایشان با بیان مسائل واخبار روز کشور به این نکته اشاره کردند که در بحث انتخابات  دشمن گفته است که این انتخابات برای آینده منطقه تعیین کننده است ...پس این نشان دهنده اهمیت انتخابات امسال به خصوص در بحث انتخابات مجلس خبرگان است .تاحالا دشمنان می گفتند انتخابات را تحریم کنیدو شرکت نکنید  ولی الان تشویق به مشارکت می کنند ....

تلاش در این هست که انتخابات خبرگان را جناحی وسیاسی کنند دقت شود که کار خبرگان یک کار تخصصی است ونهاد تخصصی این کار هم جامعه مدرسین هست به فهرست ها اعتماد کنید وهرچه دشمنان می گویند شما بر عکس آنرا انجام دهید به اسامی که رادیوها وشبکه های  بیگانه می گوید رای ندهید، اتفاقا رای بدهید و این که برخی می گویند رای سفید بدهید این کار هم اشتباه و حتما رای بدهید  تا انشالله به خواست خداوند در این دوره هم پیروز باشیم.

 

 

Description: E:\فرهنگی 94-95\عکس\New folder\IMG_0003.JPGDescription: E:\فرهنگی 94-95\عکس\New folder\IMG_0004.JPG

Description: E:\فرهنگی 94-95\عکس\New folder\IMG_0002.JPG