کد مطلب: 20307 تعداد بازدید: ۲۰۷

به گزارش رابط خبری مدرسه حضرت معصومه سلام الله علیها دماوند در روزدوشنبه 30/6/94 جلسه دفاعیه تحقیقات پایانی برگزار گردید

جلسه دفاعیه شهریور

یکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۲:۳۱
در روز دوشنبه 30/6/94 جلسه دفاعیه 3 تن از طلاب این مدرسه با حضور اساتید راهنما و استاد داور حجت الاسلام و المسلمین آقای رضایی با شرکت طلابی از پایه های 4 و 5 برگزار شد

به گزارش رابط خبری مدرسه حضرت معصومه سلام الله علیها دماوند در روزدوشنبه 30/6/94 جلسه دفاعیه تحقیقات پایانی برگزار گردید.

در روزدوشنبه 30/6/94جلسه دفاعیه 3 تن از طلاب این مدرسه با حضور اساتید راهنما و استاد داور حجت الاسلام و المسلمین آقای رضایی با شرکت طلابی از پایه های 4 و 5 برگزار شد.

در این جلسه 3 تحقیق پایانی با عناوین «دویژگیهای ارتباطات کلامی در زندگی اجتماعی از منظر قرآن و روایت» «ویژگیهای ارتباط غیر کلامی در زندگی اجتماعی از منظر اسلام و روانشناسی»  و « تحلیل و بررسی عهد خدا در قرآن » بررسی شد .

مهمترین اشکالات وارده از سوی استاد داور به این تحقیقات پایانی در چکیده نویسی –پیشینه– عناوین فصول – تعریف و تبیین و ...بود.

همچنین با توجه به محتوای بسیار خوب این سه تحقیق و قلم خوب طلاب این تحقیقات پایانی پس از اعمال اصلاحات مطرح شده ، با نمره 20 به عنوان تحقیق برتر اعلام شدند.