کد مطلب: 18344 تعداد بازدید: ۲۰۴

به گزارش رابط خبری مدرسه حضرت معصومه سلام الله علیها دماوند در روزیکشنبه 27/2/94 جلسه دفاعیه تحقیقات پایانی برگزار گردید

جلسه دفاعیه

یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۱:۳۶
در روز یکشنبه مورخ 27/2/94 جلسه دفاعیه 4 تن از طلاب این مدرسه با حضور اساتید راهنما و استاد داور سرکار خانم خدایی با شرکت طلابی از پایه های 4 و 5 برگزار شد
به گزارش رابط خبری مدرسه حضرت معصومه سلام الله علیها دماوند در روزیکشنبه 27/2/94 جلسه دفاعیه تحقیقات پایانی برگزار گردید.
در روز یکشنبه مورخ 27/2/94 جلسه دفاعیه 4 تن از طلاب این مدرسه با حضور اساتید راهنما و استاد داور سرکار خانم خدایی با شرکت طلابی از پایه های 4 و 5 برگزار شد.
در این جلسه 4 تحقیق پایانی با عناوین «دجال شناسی و ارتباط آن با مهدویت» «اظطرار به حجت از منظر آیات و روایات» «تربیت اخلاقی نفس از منظر قرآن و روایات» و «گناه از منظر اسلام ، بودا و مسیحیت » بررسی شد .
مهمترین اشکالات وارده از سوی استاد داور به این تحقیقات پایانی در بحث مستند سازی –شیوه پاورقی نویسی – استفاده از منابع دست اول – مقدمه و چکیده نویسی و ...بود.
همچنین تحقیق پایانی با عنوان دجال شناسی با توجه به موضوع و کار خوب طلبه با نظر استاد داور با نمره 20 به عنوان تحقیق برتر اعلام شد.